מגיעים. מוסרים. טסים!

חניה בשדה התעופה במחיר משתלם ומוזל!

החל מהרגע הראשון תרגישו את
השירות האדיב והמקצועי של הנציגים שלנו.
המטרה שלנו היא לתת לכם לטוס בראש שקט.

מזמינים באתר

הזמינו חניה בשדה התעופה בקלות באתר
ממלאים פרטים ושולחים

איסוף הרכב

עם הגעתכם לכניסת הטרמינל נציג מטעמנו ימתין לכם לאיסוף הרכב לחניון

קבלת הרכב בנחיתה

מיד עם הנחיתה הנציג ימתין לכם ביציאה מהטרמינל להחזרת הרכב

להזמנת השירות מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

חניון נמל תעופה בן גוריון: חמש טעויות שיש להימנע מהן בחניה בשדה וכמה עולה חניה בשדה תעופה?

חניון שדה תעופה יכולה להיות אופציה נוחה וחסכונית לטסים לחו״ל אבל כמה עולה חניה בשדה תעופה? יש כמה טעויות שיכולות לעלות לנו בזמן ובכסף… כדי להבטיח חופשה שקטה וחלקה חשוב להימנע מהטעויות הנפוצות האלה 🙂
תמונה מתוך שדה תעופה עם מסך לוח זמנים של טיסות

אחת הטעויות הגדולות של טסים לחו״ל היא לא להזמין חניה מראש ולחכות לרגע האחרון כדי להזמין חניה בשדה התעופה. זה מגביר את הסיכון למציאת חניה פנויה ואפילו תוכלו לא למצוא כלל בחודשים עמוסים יותר. כדי להימנע מכך הזמינו את החניה מראש כדי להבטיח לכם מקום בטוח ומאובטח שתגיעו לשדה התעופה 🙂
לפני שתזמינו את חניה בשדה התעופה חשוב לבדוק ולחקור את כל האפשרויות העומדות לרשותכם. וכמה בכלל המחיר חניה בשדה התעופה?
קראו ביקורות של מטיילים אחרים וחפשו חניונים קרובים ונוחים שלא יגרמו לכם לעיכובים מיותרים לפני הטיסה.
מיקום החניון הוא גורם חשוב בכל הנוגע לחנייה בשדה התעופה. חלק מהחניונים עשויים להיות קרובים יותר לשדה התעופה וחלק פחות. בחניונים רחוקים יותר קחו בחשבון שתצטרכו להגיע לכניסה לטרמינל עם שאטל או אוטובוס.
חשוב לקחת בחשבון את זמן החניה ושהייה שלכם בחו״ל. חלק מהחניונים מציעים הנחות עבור שהיות ארוכות יותר בעוד שאחרים עשויים לגבות יותר עבור שהייה ממושכת יותר. הקפידו לבחור חניון שמציע לכם את המחיר הטוב ביותר עבור זמן השהייה שלכם בחו״ל.
לפני שתזמינו חניה בשדה התעופה הקפידו לקרוא בעיון את האותיות הקטנות, בחלק מהחניונים עשויות להיות עמלות נסתרות, כמו מיסים או חיובים נוספים עבור שירותים שונים וזה עלול לשנות את התשובה לכמה עולה חניה בשדה תעופה, הבנת התנאים וההגבלות מראש יעזרו לכם להימנע מהפתעות לא נעימות במועד התשלום ולדעת בדיוק כמה עולה חנייה בשדה התעופה.

עם הימנעות מהטעויות הנפוצות האלו תוכלו להבטיח חווית חניה חלקה ולהרגיש בחופשה מרגע הכניסה לשדה התעופה. בין אם זו נסיעה עסקים או חופשה מהנה הזמינו חניה מראש ותוכלו לחוות נסיעה נוחה בטוחה ללא הפתעות 🙂 

חניון עם שקיעה

הכי נוח שיש: עם השירות שלנו תוכלו להשאיר את הרכב ממש בכניסה לטרמינל וככה להפוך את תהליך חניית הרכב למהיר קל ונוח פשוט חונים וטסים.

חסכון בזמן לפי הטיסה: שירות חנייה בנתבג חוסך מכם את הצורך של להחנות את הרכב בחניון מרוחק וללכת עד הטרמינל או לחכות לשאטל.

חניה מאובטחת: הרכבים חונים בחניון פרטי ומפוקח שמאובטח 24 שעות ביממה.

מחירים נוחים: המחיר שלנו משתלם גם לחניה לטווח ארוך וגם לחנייה טווח קצר רק 25₪ ליום חניה!

כבר לא צריך לדאוג לגבי חניה בשדה התעופה: איתנו תוכלו לקבוע מראש גם חודשים לפני הטיסה והנציג שלנו יחכה לכם מראש גם בהמראה שלפני הטיסה וגם לאחר הנחיתה.

לא נסחבים עם מזוודות כבדות: הלקוחות שלנו לא צריכים לשאת את המזוודות שלהם אל הטרמינל בשאטלים מכיוון שהשירות שלנו עד לפתח הטרמינל!

אין צורך לדאוג לגבי תנאי חנייה: המחיר שלנו הוא מחיר בזול ומסוכם מראש ככה שאין הפתעות לגבי חוקי חניה ותקנות שונות של חניונים.

שירות 24/7: השירות זמין 24/7, ומעניק ללקוחות גמישות ונוחות מירבית.

חניון לטווח ארוך

החניון מתאים גם לטווח ארוך בטרמינל 3 וטרמינל 1? כמה העלות?

ברור שכן! בנוסף לנוחות שתקבלו אנו גם מציעים תמחור בהתאם שהופך את השירות שלנו לאופציה חסכונית במיוחד לחניה בשדה התעופה גם לטווח הקצר וגם לטווח ארוך.

אין צורך לדאוג לגבי חוקי החניה ותקנות שונות, המחיר שלנו מסוכם וקבוע מראש.

הטיסה שכל כך חיכיתם לה יכולה להיות חוויה לחוצה ומציאת מקום חניה מתאים בשדה התעופה יכול להוסיף ללחץ הזה.

אז למה לא לחסוך את הכאב ראש?

חניון לטווח ארוך

איתנו תוכלו להפוך את חווית הטיסה שלכם לנוחה יותר ולהרגיש בחופשה מהרגע הראשון עם הכניסה לנתבג.

השירות שלנו מציע נוחות מירבית לטסים לחו״ל.

לפני הגעתכם לכניסת הטרמינל נציג שלנו יחכה לכם בכניסה ויקח את הרכב לחניון לטסים לחו״ל שלנו. ככה שלא תצטרכו להסחב עם המזוודות ועם הילדים בשאטלים וככה תוכלו להכנס ישירות לטרמינל בנוחות מרבית.

המוקד והנציגים זמינים עבורכם 24/7, ומספקים לכם גמישות ונוחות תמיד.